Contactpersonen

Algemene vragen Receptie Alkmaar receptiealk@horizoncollege.nl (072) 547 66 00
Contact met STIP Studie Informatie Punt Alkmaar STIP-alkmaar@horizoncollege.nl 06 284 617 51
Financieel advies Financiële Administratie finance@horizon.nl (072) 547 66 00
Vragen over personeel Personeel & Organisatie servicedeskpersoneel@horizoncollege.nl (072) 54 76 511
Informatie en vragen Anne Niemeijer-Mackie cambridge@horizoncollege.nl 06 38 78 44 84
Informatie en vragen M. Braak-Smit cambridge@horizoncollege.nl 06 42 21 50 12
Contactpersoon Cambridge Exams Informatie en inschrijving cambridge@horizoncollege.nl (072) 547 67 48
Vragen voor Communicatie Afdeling Marketing & Communicatie communicatie@horizoncollege.nl (072) 547 67 39
Contact met STIP Studie Informatie Punt Heerhugowaard STIP-heerhugowaard@horizoncollege.nl 06 284 616 29
Contact met STIP Studie Informatie Punt Hoorn STIP-hoorn@horizoncollege.nl 06 284 617 98
Contact met STIP Studie Informatie Punt Purmerend STIP-purmerend@horizoncollege.nl 06 284 617 11
Algemene vragen Receptie Purmerend receptie-purmerend@horizoncollege.nl (0299) 45 53 00
Algemene vragen Receptie Heerhugowaard receptieHHW@horizoncollege.nl (072) 547 64 76
Algemene vragen Receptie Hoorn receptiehoorn@horizoncollege.nl (0229) 28 71 00
Informatie en vragen Mevrouw M. Stoop M.A.J.Stoop@horizoncollege.nl (072) 547 64 76
Informatie en vragen Mevrouw C. Ruijter C.G.J.Ruijter@horizoncollege.nl (072) 547 60 18
Informatie en vragen Meneer J. Jonker J.C.M.Jonker@horizoncollege.nl 06 23 88 40 76
Informatie en vragen Meneer K. Oldenburg K.Oldenburg@horizoncollege.nl (072) 547 64 76
Informatie en vragen Mevrouw M. Bos M.Bos@horizoncollege.nl (0229) 28 71 00
Informatie en vragen Meneer G. Wagenaar G.Wagenaar@horizoncollege.nl (072) 547 64 76
Informatie en vragen Meneer B. Weldring B.D.Weldring@horizoncollege.nl (072) 547 64 76
Informatie en vragen Mevrouw D. Linsen D.Linsen@horizoncollege.nl (072) 547 60 12
Informatie en vragen Meneer E. Steinz E.Steinz@horizoncollege.nl (072) 547 64 76
Informatie en vragen Meneer B. Folkers B.F.A.Folkers@horizoncollege.nl (0299) 45 53 00
Informatie en vragen Meneer J. Rijks J.V.V.Rijks@horizoncollege.nl (072) 547 64 76
Informatie en vragen Meneer R. Dijkstra R.Dijkstra@horizoncollege.nl (072) 547 64 76
Informatie en vragen Mevrouw S. Kuil-Winter S.Kuil-Winter@horizoncollege.nl
Informatie en vragen Mevrouw B. de Jong B.deJong@horizoncollege.nl (072) 28 71 00
Informatie en vragen Mevrouw D. Verkissen D.Verkissen@horizoncollege.nl (072) 547 68 58
Informatie en vragen Mevrouw M. Sallé M.G.Salle@horizoncollege.nl (0229) 28 71 00
Informatie en vragen | Anderstaligen studenten Mevrouw H.G. Wolzak H.G.Wolzak@horizoncollege.nl
Informatie en vragen | Alkmaar Meneer H. Heins DecanaatEconomieAlkmaar@horizoncollege.nl
Informatie en vragen | Hoorn Mevrouw B. Hogeling B.M.G.Hogeling@horizoncollege.nl
Informatie en vragen | Purmerend Meneer S. van Kooten S.vanKooten@horizoncollege.nl
Informatie en vragen | Hoorn | BBL Mevrouw J. Keijzer B.M.J.Keijzer@horizoncollege.nl
Informatie en vragen | Hoorn | BBL Mevrouw K. Beuman K.E.Beuman@horizoncollege.nl
Informatie en vragen | Alkmaar | BBL Mevrouw H. Middendorp j.a.vanmiddendorp@horizoncollege.nl
Informatie en vragen | Hoorn | BOL Mevrouw S. Dijkhuis S.A.Dijkhuis@horizoncollege.nl (0229) 28 73 00
Informatie en vragen | Alkmaar | BOL Meneer M. Fluiter m.j.f.fluiter@horizoncollege.nl
Informatie en vragen Mevrouw M. Scholten M.Scholten@horizoncollege.nl (072) 547 68 62
Informatie en vragen Mevrouw M. de Krijger M.deKrijger@horizoncollege.nl (072) 547 69 31
Informatie en vragen Meneer E. van Groen E.J.M.vanGroen@horizoncollege.nl (072) 547 68 72
Informatie en vragen | Alkmaar | BOL Mevrouw P. Laan P.M.Laan@horizoncollege.nl (072) 547 65 00
Informatie en vragen Open Dagen Horizon College (072) 547 65 00
Informatie en vragen | Alkmaar Meneer E. de Vries - Gonggrijp DecanaatEconomieAlkmaar@horizoncollege.nl
Informatie en vragen | Hoorn Meneer K. Wijnker C.J.Wijnker@horizoncollege.nl
Informatie en vragen | Purmerend Meneer R. van Kerckhoven G.R.vanKerckhoven@horizoncollege.nl
Informatie en vragen | Hoorn Mevrouw M. Visser DecanaatEconomieHoorn@horizoncollege.nl
Informatie en vragen | Hoorn Meneer S. Bosch J.M.Bosch@horizoncollege.nl
Informatie en vragen | Hoorn Mevrouw B. Ritsma B.S.Ritsma@horizoncollege.nl
Informatie en vragen | Hoorn Mevrouw M. Stavenuiter M.J.Stavenuiter-Manneke@horizoncollege.nl
Informatie en vragen Meneer M. Botman M.J.P.M.Botman@horizoncollege.nl (0229) 28 71 00
Informatie en vragen Welzijn Alkmaar OSBwelzijnalkmaar@horizoncollege.nl (072) 547 68 94
Informatie en vragen Welzijn Hoorn OSBwelzijnhoorn@horizoncollege.nl (0229) 28 74 22
Informatie en vragen Mevrouw A. de Wit a.c.dewit@horizoncollege.nl 06 10 93 13 85
Informatie en vragen Meneer D. Zijp D.M.Zijp@horizoncollege.nl 06 20 60 03 52
Informatie en vragen Welzijn Purmerend OSB-Purmerend@horizoncollege.nl (0299) 45 53 39
Informatie en vragen Meneer J. Ferwerda J.Ferwerda@horizoncollege.nl
Informatie en vragen Meneer G. van Dongen G.T.vanDongen@horizoncollege.nl (0299) 45 53 00
Informatie en vragen Meneer B. van Gompel P.W.B.vanGompel@horizoncollege.nl
Informatie en vragen Meneer R. Mastenbroek H.R.A.L.M.Mastenbroek@Horizoncollege.nl (072) 547 62 90
Informatie en vragen Meneer J. Metselaar (072) 547 6295
Informatie en vragen | Heerhugowaard Meneer W. van der Gracht W.P.vanderGracht@horizoncollege.nl 06 38 78 52 89
Informatie en vragen Meneer S. Hoebe S.C.Hoebe@horizoncollege.nl (072) 547 64 76
Informatie en vragen Meneer A. Kuilboer A.P.M.Kuilboer@horizoncollege.nl (072) 547 64 88
Informatie en vragen Meneer A. Apeldoorn A.J.M.Apeldoorn@horizoncollege.nl (072) 547 64 76
Informatie en vragen Meneer H. Borgman H.J.Borgmann@horizoncollege.nl (072) 547 34 65
Informatie en vragen Meneer G. Borst G.A.Borst@horizoncollege.nl (072) 547 64 77
Informatie en vragen Meneer G. Gunneweg P.G.Gunneweg@horizoncollege.nl 06 30 23 10 85
Informatie en vragen Mevrouw R. Hustinx R.Hustinx@horizoncollege.nl (072) 547 64 76
Informatie en vragen | BBL Meneer B. Steenhoek B.J.Steenhoek@horizoncollege.nl
Informatie en vragen Meneer S. Zuiderveld S.U.Zuiderveld@horizoncollege.nl (0229) 28 74 08
Informatie en vragen Meneer S. van de Kleut S.vandeKleut@horizoncollege.nl (072) 547 34 13
Informatie en vragen Mevrouw M. Francke M.Francke@horizoncollege.nl (0229) 28 71 00
Informatie en vragen Meneer J. Bijl J.W.Bijl@horizoncollege.nl (0229) 28 71 00
Informatie en vragen Meneer R. Dekker H.J.M.Dekker@horizoncollege.nl (0229) 28 71 27
Informatie en vragen | BOL Meneer R. Hiemstra R.Hiemstra@horizoncollege.nl
Informatie en vragen Meneer M. Ligtenberg M.Ligtenberg@horizoncollege.nl 06 38 78 50 74
Informatie en vragen Meneer F. Hersche F.Hersche@horizoncollege.nl (0229) 28 74 03
Informatie en vragen Meneer M. Rotgans M.J.M.Rotgans@horizoncollege.nl (0229) 28 71 13
Informatie en vragen Meneer P. de Ridder P.deRidder@horizoncollege.nl (072) 547 64 78
Informatie en vragen Meneer L. Wieringa L.S.Wieringa@horizoncollege.nl (072) 547 64 76
Informatie en vragen Meneer L. Mater L.Mater@horizoncollege.nl (072) 547 64 76
Informatie en vragen Vavo vavo@horizoncollege.nl
Informatie en vragen over de Academie Meneer B. Duijvelshoff b.j.m.duijvelshoff@horizoncollege.nl
Opmerkingen en klachten Opmerkingen en klachten Horizon College klacht@horizoncollege.nl
Stel je vraag Informatie Horizon College info@horizoncollege.nl
Interne vragen en informatie Communicatieafdeling communicatie@horizoncollege.nl
Reserveringen Bed & Business Bed & Business Bed-business@horizoncollege.nl 072-5476270
Informatie en vragen Meneer B. Sinnige B.T.Sinnige@horizoncollege.nl 06 46 70 36 26
Informatie & Vragen | Hoorn Meneer M. Botman M.J.P.M.Botman@horizoncollege.nl 06 124 818 64
Vragen of reserveringen restaurant Limitless Restaurant Limitless restaurantpurmerend@horizoncollege.nl 0299 455390
Informatie en vragen | Purmerend Meneer F. Harder F.C.J.Harder@Horizoncollege.nl
Informatie en vragen | Purmerend Meneer J. van Arkel J.vanArkel@Horizoncollege.nl
Informatie & vragen | Purmerend Mevrouw M. Neesen M.Land-Neesen@Horizoncollege.nl
Informatie en vragen | Purmerend Mevrouw P. Brinkman P.M.S.Brinkman@Horizoncollege.nl
Informatie over topsportregeling Meneer M. van der Plas m.vanderplas@horizoncollege.nl
Afspraak maken met een budgetcoach Budgetcoach budgetcoach@horizoncollege.nl
Informatie en vragen | Purmerend Mevrouw B. Hogeling DecanaatEconomieAlkmaar@horizoncollege.nl
Informatie en vragen | Purmerend Mevrouw B. Hogeling DecanaatEconomieAlkmaar@horizoncollege.nl
Maak een afspraak Budgetcoach budgetcoach@horizoncollege.nl
Informatie en vragen Meneer T. Lammes T.Lammes@horizoncollege.nl (072) 547 64 76
Informatie en vragen Meneer R. Rijkers r.g.n.rijkers@horizoncollege.nl 06 53389048
Informatie en vragen Meneer M. J. van der Veldt m.j.vanderveldt@horizoncollege.nl